Archive for the ‘Jasna Góra’ Category

Jasna Góra – przystanek w drodze … (Częstochowa, woj. śląskie)

01.05.2007r. 01901.05.2007r. 053

W ubiegłym roku po raz pierwszy byłam na Jasnej Górze z aparatem fotograficznym, jednak posługiwałam się nim w sposób bardzo „oszczędny”. Uważam, że w miejscach szczególnych, takich jak np. Kaplica Cudownego Obrazu, w której znajduje się otaczany czcią obraz Matki Boskiej z Dzieciątkiem, nie powinno się fotografować, a skupić swe myśli na sacrum. Zresztą zdjęć z częstochowskiego wzgórza i klasztoru można znaleźć w internecie sporo, toteż ja pokażę zaledwie część swoich. Read the rest of this entry »

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: +1 (from 1 vote)
O mnie …
Jestem humanistką. Swój wolny czas poświęcam na rozmowy "z sensem" oraz moje zainteresowania. Na zdjęciach staram się utrwalać obraz wszystkiego co piękne, ciekawe, magiczne... Prócz tego co widoczne dla oka, próbuję pokazać też to co kryją zakamarki duszy ludzkiej. Swoje przemyślenia w tej materii staram się ubierać w słowa, zwane poezją. A muzyka? Ona towarzyszy mi prawie we wszystkich moich poczynaniach. Jest lekarstwem na smutek i kompanem w radości, daje natchnienie oraz pozwala spokojnie zasnąć. Potrafi też dodać energii i pobudzić do działania. Bez muzyki nie potrafiłabym żyć... Na tej stronce znajdziecie opowieści o zamkach, pałacach, malowniczych ruinach i ... a zresztą sami zobaczycie ;-)
Kategorie
Moja muzyka na LastFM
Rainbowpearl's Profile Page
Wszystkie artykuły archiwalne:
Licznik odwiedzin
Mój PR
Goście on-line
Mój Photoblog
Uwaga!
Użycie zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest traktowane jako kradzież, zgodnie z Ustawą z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. 1994 nr 24 poz 83 z późn. zm.
Gallery
Zamek Chudów Zamek Książ Pałac Pławniowice Zamek Chudów Zamek Czocha. Anita Lipnicka Zamek Książ karpacz-426
Moi goście:
Oferta foto i video…

Zajrzyj tutaj jeśli potrzebujesz m.in. usług foto i video. Bogata oferta, krótkie terminy:

http://www.paweltokarz.jcom.pl/index.html

Elefanta.pl
skocz.com - Największy Katalog Stron www
StreetCom
Translate »