Archive for the ‘Międzynarodowa Wystawa Kwiatów „Silesia Flora 2008”’ Category

Międzynarodowa Wystawa Kwiatów "Silesia Flora 2008" (Tychy, woj. śląskie)

Dziś chciałam podzielić się z Wami wrażeniami z wystawy kwiatów, która odbyła się w moim mieście w pierwszych dniach maja. W tym roku odbyła się ona po raz drugi. W ciągu trzech dni odwiedziło ją 12 tysięcy osób. Była to okazja, by podejrzeć najlepszych polskich i europejskich florystów podczas tworzenia wspaniałych kompozycji. Zobaczyliśmy najnowsze trendy w sztuce układania kwiatów. W ostatnim dniu wystawy odbyła się Parada Kwiatów, na czele której jechały przyciągające wzrok pojazdy przyozdobione pięknymi bukietami.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0 (from 0 votes)
O mnie …
Jestem humanistką. Swój wolny czas poświęcam na rozmowy "z sensem" oraz moje zainteresowania. Na zdjęciach staram się utrwalać obraz wszystkiego co piękne, ciekawe, magiczne... Prócz tego co widoczne dla oka, próbuję pokazać też to co kryją zakamarki duszy ludzkiej. Swoje przemyślenia w tej materii staram się ubierać w słowa, zwane poezją. A muzyka? Ona towarzyszy mi prawie we wszystkich moich poczynaniach. Jest lekarstwem na smutek i kompanem w radości, daje natchnienie oraz pozwala spokojnie zasnąć. Potrafi też dodać energii i pobudzić do działania. Bez muzyki nie potrafiłabym żyć... Na tej stronce znajdziecie opowieści o zamkach, pałacach, malowniczych ruinach i ... a zresztą sami zobaczycie ;-)
Kategorie
Moja muzyka na LastFM
Rainbowpearl's Profile Page
Wszystkie artykuły archiwalne:
Licznik odwiedzin
Mój PR
Goście on-line
Mój Photoblog
Uwaga!
Użycie zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest traktowane jako kradzież, zgodnie z Ustawą z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. 1994 nr 24 poz 83 z późn. zm.
Gallery
Michał Szpak Zamek Czocha. Pałac Staniszów Pałac Pławniowice Zamek Bolków Zamek Chudów Zamek Bolków karpacz-409
Moi goście:
Oferta foto i video…

Zajrzyj tutaj jeśli potrzebujesz m.in. usług foto i video. Bogata oferta, krótkie terminy:

http://www.paweltokarz.jcom.pl/index.html

Elefanta.pl
skocz.com - Największy Katalog Stron www
StreetCom
Translate »