Archive for the ‘Międzynarodowa Wystawa Kwiatów „Silesia Flora 2009”’ Category

Międzynarodowa Wystawa Kwiatów "Silesia Flora 2009" (Tychy, woj. śląskie)

Z pewnością nieraz już wspominałam, że bardzo lubię kwiaty, toteż cieszę się za każdym razem, gdy mogę oglądać je w ich naturalnym środowisku. Nie zawsze jest to możliwe, więc korzystam z każdej nadarzającej się okazji, by cieszyć swe zmysły ich pięknem.

Silesia Flora 2009

Już po raz trzeci na terenie Śląskiej Giełdy Kwiatowej odbyła się Międzynarodowa Wystawa Florystyczna. To jedna z największych imprez tego typu w Europie. Zjeżdżają na nią ludzie zawodowo zajmujący się kwiatami oraz wszyscy, którzy kwiaty lubią i podziwiają sztukę ich układania w niezwykłe kompozycje. Pierwsze trzy dni maja to przede wszystkim wystawa, na której swój kunszt w tej dziedzinie prezentują wystawcy m.in. z Polski, Holandii, Danii, Niemiec, Włoch i Węgier. W tym roku było ich trzydziestu trzech. Dużym zainteresowaniem cieszą się warsztaty florystyczne. Pomyślano również o dzieciach, które miały okazję wziąć udział w konkursie układania kwiatów. Read the rest of this entry »

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: +1 (from 1 vote)
O mnie …
Jestem humanistką. Swój wolny czas poświęcam na rozmowy "z sensem" oraz moje zainteresowania. Na zdjęciach staram się utrwalać obraz wszystkiego co piękne, ciekawe, magiczne... Prócz tego co widoczne dla oka, próbuję pokazać też to co kryją zakamarki duszy ludzkiej. Swoje przemyślenia w tej materii staram się ubierać w słowa, zwane poezją. A muzyka? Ona towarzyszy mi prawie we wszystkich moich poczynaniach. Jest lekarstwem na smutek i kompanem w radości, daje natchnienie oraz pozwala spokojnie zasnąć. Potrafi też dodać energii i pobudzić do działania. Bez muzyki nie potrafiłabym żyć... Na tej stronce znajdziecie opowieści o zamkach, pałacach, malowniczych ruinach i ... a zresztą sami zobaczycie ;-)
Kategorie
Moja muzyka na LastFM
Rainbowpearl's Profile Page
Wszystkie artykuły archiwalne:
Licznik odwiedzin
Mój PR
Goście on-line
Mój Photoblog
Uwaga!
Użycie zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest traktowane jako kradzież, zgodnie z Ustawą z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. 1994 nr 24 poz 83 z późn. zm.
Gallery
kopia-dsc04944 Pałac Wojanów Michał Szpak Pałac Pławniowice Zamek Chudów Blue Cafe Zamek Bolków Zamek Czocha.
Moi goście:
Oferta foto i video…

Zajrzyj tutaj jeśli potrzebujesz m.in. usług foto i video. Bogata oferta, krótkie terminy:

http://www.paweltokarz.jcom.pl/index.html

Elefanta.pl
skocz.com - Największy Katalog Stron www
StreetCom
Translate »