Archive for the ‘Pałac Mysłakowice’ Category

Pałac w Mysłakowicach (Mysłakowice, woj. dolnośląskie)

Ziemia dolnośląska obfituje w przepiękne budowle, szczególnie zamki i pałace. Różnią się one wielkością, stylem, historią, jednak łączy je to „coś” co powoduje, że o każdej porze roku przyciągają do siebie spragnionych szczególnego rodzaju doznań estetycznych ludzi. Jadąc do Wojanowa, zatrzymałam się przy pałacu w Mysłakowicach.

Tuż przy wejściu na pałacowy teren zauważyłam duże bocianie gniazdo. Jego mieszkańcy nic nie robili sobie z tego, iż są obserwowani i fotografowani. Read the rest of this entry »

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: +1 (from 1 vote)
O mnie …
Jestem humanistką. Swój wolny czas poświęcam na rozmowy "z sensem" oraz moje zainteresowania. Na zdjęciach staram się utrwalać obraz wszystkiego co piękne, ciekawe, magiczne... Prócz tego co widoczne dla oka, próbuję pokazać też to co kryją zakamarki duszy ludzkiej. Swoje przemyślenia w tej materii staram się ubierać w słowa, zwane poezją. A muzyka? Ona towarzyszy mi prawie we wszystkich moich poczynaniach. Jest lekarstwem na smutek i kompanem w radości, daje natchnienie oraz pozwala spokojnie zasnąć. Potrafi też dodać energii i pobudzić do działania. Bez muzyki nie potrafiłabym żyć... Na tej stronce znajdziecie opowieści o zamkach, pałacach, malowniczych ruinach i ... a zresztą sami zobaczycie ;-)
Kategorie
Moja muzyka na LastFM
Rainbowpearl's Profile Page
Wszystkie artykuły archiwalne:
Licznik odwiedzin
Mój PR
Goście on-line
Mój Photoblog
Uwaga!
Użycie zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest traktowane jako kradzież, zgodnie z Ustawą z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. 1994 nr 24 poz 83 z późn. zm.
Gallery
Gerbera Pałac Mysłakowice Pałac Mysłakowice Michał Szpak Zamek Bobolice Zamek Książ Pałac Pławniowice karpacz-423
Moi goście:
Oferta foto i video…

Zajrzyj tutaj jeśli potrzebujesz m.in. usług foto i video. Bogata oferta, krótkie terminy:

http://www.paweltokarz.jcom.pl/index.html

Elefanta.pl
skocz.com - Największy Katalog Stron www
StreetCom
Translate »