Archive for the ‘Park Miniatur Dolnego Śląska’ Category

Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska (Kowary, woj. dolnośląskie)

Przeglądając przed wyjazdem na wakacje propozycje miejsc godnych uwagi, natknęłam się na stronę poświęconą Parkowi Miniatur w Kowarach. Zamieszczone na niej zdjęcia przekonały mnie, by ująć go w moim planie zwiedzania. Kowary leżą między Jelenią Górą a Karpaczem. By łatwiej było trafić, proponuję zajrzeć na poniższą mapę…

mapa_duza

Do tej pory Kowary kojarzyły mi się z istniejącą tutaj fabryką dywanów. To na jej terenie w 2003 r. powstała niezwykła atrakcja turystyczna. Read the rest of this entry »

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: +1 (from 1 vote)
O mnie …
Jestem humanistką. Swój wolny czas poświęcam na rozmowy "z sensem" oraz moje zainteresowania. Na zdjęciach staram się utrwalać obraz wszystkiego co piękne, ciekawe, magiczne... Prócz tego co widoczne dla oka, próbuję pokazać też to co kryją zakamarki duszy ludzkiej. Swoje przemyślenia w tej materii staram się ubierać w słowa, zwane poezją. A muzyka? Ona towarzyszy mi prawie we wszystkich moich poczynaniach. Jest lekarstwem na smutek i kompanem w radości, daje natchnienie oraz pozwala spokojnie zasnąć. Potrafi też dodać energii i pobudzić do działania. Bez muzyki nie potrafiłabym żyć... Na tej stronce znajdziecie opowieści o zamkach, pałacach, malowniczych ruinach i ... a zresztą sami zobaczycie ;-)
Kategorie
Moja muzyka na LastFM
Rainbowpearl's Profile Page
Wszystkie artykuły archiwalne:
Licznik odwiedzin
Mój PR
Goście on-line
Mój Photoblog
Uwaga!
Użycie zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest traktowane jako kradzież, zgodnie z Ustawą z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. 1994 nr 24 poz 83 z późn. zm.
Gallery
Zamek Chojnik Pałac Staniszów Zamek Czocha. Zamek Bolczów Pałac Pławniowice Zamek Bolków Zamek Książ Zamek Czocha.
Moi goście:
Oferta foto i video…

Zajrzyj tutaj jeśli potrzebujesz m.in. usług foto i video. Bogata oferta, krótkie terminy:

http://www.paweltokarz.jcom.pl/index.html

Elefanta.pl
skocz.com - Największy Katalog Stron www
StreetCom
Translate »