Archive for the ‘Western City k/Karpacza’ Category

Western City (Ścięgny k/Karpacza, woj. dolnośląskie)

Wracając z Kowar, gdzie zachwycił mnie opisany wcześniej Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, zachęcona ciekawymi zdjęciami, postanowiłam zajrzeć do Western City. To miasteczko w stylu „dzikiego zachodu” leży w Ścięgnach, niedaleko Karpacza, na obszarze 5 ha.

Dodatkowo do rancha należy 40 ha łąk, 16 koni, 4 kucyki i 10 byczków. Udostępnione zostało ono dla zwiedzających 4 lipca 1999 r., w Dniu Niepodległości USA. Wtedy to władza nad Western City pod Kozią Skałą oddana została w ręce szeryfa i jego zastępców. Na łamiących w jakikolwiek sposób prawo, czeka sędzia pokoju i więzienie. Stosowane są też cięższe kary, ale o tym za chwilę. Read the rest of this entry »

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0 (from 0 votes)
O mnie …
Jestem humanistką. Swój wolny czas poświęcam na rozmowy "z sensem" oraz moje zainteresowania. Na zdjęciach staram się utrwalać obraz wszystkiego co piękne, ciekawe, magiczne... Prócz tego co widoczne dla oka, próbuję pokazać też to co kryją zakamarki duszy ludzkiej. Swoje przemyślenia w tej materii staram się ubierać w słowa, zwane poezją. A muzyka? Ona towarzyszy mi prawie we wszystkich moich poczynaniach. Jest lekarstwem na smutek i kompanem w radości, daje natchnienie oraz pozwala spokojnie zasnąć. Potrafi też dodać energii i pobudzić do działania. Bez muzyki nie potrafiłabym żyć... Na tej stronce znajdziecie opowieści o zamkach, pałacach, malowniczych ruinach i ... a zresztą sami zobaczycie ;-)
Kategorie
Moja muzyka na LastFM
Rainbowpearl's Profile Page
Wszystkie artykuły archiwalne:
Licznik odwiedzin
Mój PR
Goście on-line
Mój Photoblog
Uwaga!
Użycie zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest traktowane jako kradzież, zgodnie z Ustawą z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. 1994 nr 24 poz 83 z późn. zm.
Gallery
Zamek Chojnik Michał Szpak Zamek Czocha. Zamek Bolczów Zamek Bolków Zamek Chudów Pałac Pławniowice karpacz-416
Moi goście:
Oferta foto i video…

Zajrzyj tutaj jeśli potrzebujesz m.in. usług foto i video. Bogata oferta, krótkie terminy:

http://www.paweltokarz.jcom.pl/index.html

Elefanta.pl
skocz.com - Największy Katalog Stron www
StreetCom
Translate »