Archive for the ‘Boże Narodzenie’ Category

Życzenia Noworoczne


Drodzy moi Czytelnicy!

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku chciałam złożyć Wam życzenia: by ten nadchodzący rok przyniósł wiele dobrego w każdej dziedzinie życia. Byśmy nauczyli się dostrzegać piękno, które jest wokół nas, czasem skromne, niepozorne, jak polny kwiat, czy obłoczek na niebie, a czasem ukryte dla oka, ale niemniej cenne. Otwórzmy się na drugiego człowieka. Postarajmy się, by nie tylko patrzeć, ale… widzieć, nie tylko słuchać, ale… słyszeć. Wtedy może i nas ktoś dostrzeże, usłyszy, co mamy do powiedzenia. Nie ulegajmy wszechobecnemu materializmowi. Przywróćmy prawidłowy system wartości, w którym na pierwszym miejscu jest człowiek. Może i te moje życzenia są patetyczne, ale szczere. Wszystkim tym, którzy wolą tradycyjnie, życzę po wielokroć zdrowia, szczęścia i miłości oraz by ten nowy roczek nie zawiódł pokładanych w nim nadziei i oczekiwań. Jednak nie zawadzi trochę mu pomóc.

Gdy wybije północ pomyśl życzenie, a nuż magia tej nocy zadziała… czego Tobie i sobie życzę.

Inka


VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0 (from 0 votes)
O mnie …
Jestem humanistką. Swój wolny czas poświęcam na rozmowy "z sensem" oraz moje zainteresowania. Na zdjęciach staram się utrwalać obraz wszystkiego co piękne, ciekawe, magiczne... Prócz tego co widoczne dla oka, próbuję pokazać też to co kryją zakamarki duszy ludzkiej. Swoje przemyślenia w tej materii staram się ubierać w słowa, zwane poezją. A muzyka? Ona towarzyszy mi prawie we wszystkich moich poczynaniach. Jest lekarstwem na smutek i kompanem w radości, daje natchnienie oraz pozwala spokojnie zasnąć. Potrafi też dodać energii i pobudzić do działania. Bez muzyki nie potrafiłabym żyć... Na tej stronce znajdziecie opowieści o zamkach, pałacach, malowniczych ruinach i ... a zresztą sami zobaczycie ;-)
Kategorie
Moja muzyka na LastFM
Rainbowpearl's Profile Page
Wszystkie artykuły archiwalne:
Licznik odwiedzin
Mój PR
Goście on-line
Mój Photoblog
Uwaga!
Użycie zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest traktowane jako kradzież, zgodnie z Ustawą z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. 1994 nr 24 poz 83 z późn. zm.
Gallery
Pałac Wojanów Pałac Wojanów Zamek Chojnik Michał Szpak Michał Szpak Zamek Bolków Zamek Bobolice karpacz-417
Moi goście:
Oferta foto i video…

Zajrzyj tutaj jeśli potrzebujesz m.in. usług foto i video. Bogata oferta, krótkie terminy:

http://www.paweltokarz.jcom.pl/index.html

Elefanta.pl
skocz.com - Największy Katalog Stron www
StreetCom
Translate »