Archive for the ‘Wodospad Szklarki’ Category

Wodospad Szklarki (Szklarska Poręba, woj.dolnośląskie)

Jadąc w Karkonosze miałam w planach odwiedzenie wodospadów: Szklarki i Kamieńczyka. Oba leżą na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego, w okolicy Szklarskiej Poręby.
Jako pierwszy postanowiłam zobaczyć Wodospad Szklarki.

Parking usytuowany jest przy drodze do Szklarskiej Poręby. Po wykupieniu biletu, uprawniającego do wejścia na teren parku ruszam bardzo wygodną drogą, rozglądając się wokoło i podziwiając piękno otaczającej mnie przyrody. W 2000r. stary szlak na odcinku od parkingu do wodospadu odnowiono i przystosowano dla turystów niepełnosprawnych. To pierwszy taki szlak w Sudetach Zachodnich. Read the rest of this entry »

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: -1 (from 1 vote)
O mnie …
Jestem humanistką. Swój wolny czas poświęcam na rozmowy "z sensem" oraz moje zainteresowania. Na zdjęciach staram się utrwalać obraz wszystkiego co piękne, ciekawe, magiczne... Prócz tego co widoczne dla oka, próbuję pokazać też to co kryją zakamarki duszy ludzkiej. Swoje przemyślenia w tej materii staram się ubierać w słowa, zwane poezją. A muzyka? Ona towarzyszy mi prawie we wszystkich moich poczynaniach. Jest lekarstwem na smutek i kompanem w radości, daje natchnienie oraz pozwala spokojnie zasnąć. Potrafi też dodać energii i pobudzić do działania. Bez muzyki nie potrafiłabym żyć... Na tej stronce znajdziecie opowieści o zamkach, pałacach, malowniczych ruinach i ... a zresztą sami zobaczycie ;-)
Kategorie
Moja muzyka na LastFM
Rainbowpearl's Profile Page
Wszystkie artykuły archiwalne:
Licznik odwiedzin
Mój PR
Goście on-line
Mój Photoblog
Uwaga!
Użycie zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest traktowane jako kradzież, zgodnie z Ustawą z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. 1994 nr 24 poz 83 z późn. zm.
Gallery
Ślimak Pałac Wojanów Zamek Chojnik Michał Szpak Michał Szpak Pałac Pławniowice Zamek Bobolice karpacz-423
Moi goście:
Oferta foto i video…

Zajrzyj tutaj jeśli potrzebujesz m.in. usług foto i video. Bogata oferta, krótkie terminy:

http://www.paweltokarz.jcom.pl/index.html

Elefanta.pl
skocz.com - Największy Katalog Stron www
StreetCom
Translate »