Zaproszenie

Witam na stronie, dzięki której chcę zaprosić Was do moich „magicznych miejsc”. Znajdziecie tutaj sporo informacji o moim rodzinnym mieście Tychach, o miastach, które odwiedzam z wielką radością ilekroć mi na to pozwala czas oraz a może przede wszystkim o perełkach architektury Górnego i Dolnego Śląska. Nieraz  do dnia dzisiejszego zachowały się tylko ich ruiny, ale i one mają swój niezaprzeczalny urok. Zamieszczane tutaj artykuły to moje osobiste relacje z odwiedzanego miejsca. Zawierają opisy obiektu, historię, legendy, garść praktycznych informacji oraz wrażenia i odczucia jakie towarzyszyły mi podczas spaceru po tych fascynujących zamkowych wnętrzach, parkowych alejkach czy też miejskich placykach i zaułkach. Tekst wzbogacony jest sporą ilością zdjęć mego autorstwa, bo fotografia to moja następna pasja. Na wstępie kilka fotografii, których temat prawie zawsze cieszy oko, czyli –  kwiaty. Jeśli macie chwilę wolnego czasu i ochotę to wybierzcie odpowiednią pozycję z listy kategorii i ruszajcie wraz ze mną na  spacer 😉 Będę wdzięczna za kilka słów komentarza…

 

 

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 9.6/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: +6 (from 6 votes)
Zaproszenie, 9.6 out of 10 based on 5 ratings

Comments are closed.

O mnie …
Jestem humanistką. Swój wolny czas poświęcam na rozmowy "z sensem" oraz moje zainteresowania. Na zdjęciach staram się utrwalać obraz wszystkiego co piękne, ciekawe, magiczne... Prócz tego co widoczne dla oka, próbuję pokazać też to co kryją zakamarki duszy ludzkiej. Swoje przemyślenia w tej materii staram się ubierać w słowa, zwane poezją. A muzyka? Ona towarzyszy mi prawie we wszystkich moich poczynaniach. Jest lekarstwem na smutek i kompanem w radości, daje natchnienie oraz pozwala spokojnie zasnąć. Potrafi też dodać energii i pobudzić do działania. Bez muzyki nie potrafiłabym żyć... Na tej stronce znajdziecie opowieści o zamkach, pałacach, malowniczych ruinach i ... a zresztą sami zobaczycie ;-)
Kategorie
Moja muzyka na LastFM
Rainbowpearl's Profile Page
Wszystkie artykuły archiwalne:
Licznik odwiedzin
Mój PR
Goście on-line
Mój Photoblog
Uwaga!
Użycie zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest traktowane jako kradzież, zgodnie z Ustawą z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. 1994 nr 24 poz 83 z późn. zm.
Gallery
Zamek Chojnik Zamek Książ Zamek Bolczów Zamek Książ Maja Sikorowska Pałac Pławniowice Zamek Czocha. Zamek Czocha
Moi goście:
Oferta foto i video…

Zajrzyj tutaj jeśli potrzebujesz m.in. usług foto i video. Bogata oferta, krótkie terminy:

http://www.paweltokarz.jcom.pl/index.html

Elefanta.pl
skocz.com - Największy Katalog Stron www
StreetCom
Translate »