Zaproszenie w Karkonosze…

W tym roku na miejsce swojego letniego wypoczynku wybrałam Karkonosze, stanowiące środkowe i najwyższe pasmo Sudetów Zachodnich. Najwyższym ich szczytem jest Śnieżka – 1603,45 m n.p.m. Na kilka dni zamieszkałam w położonym u jej stóp Karpaczu. Jak już zapewne wspomniałam wcześniej do każdego wyjazdu staram się dobrze przygotować, by po przyjeździe na miejsce nie tracić cennego czasu na szukanie ciekawych miejsc.Tak też było i tym razem. Skorzystałam ze źródła informacji jakim jest internet i wyjeżdżając dokładnie wiedziałam, co koniecznie muszę zobaczyć na własne oczy. Oczywiście jak zawsze towarzyszył mi mój aparat fotograficzny. To na razie tyle tytułem wstępu i zachęty do przeczytania mego następnego artykułu, będącego niejako relacją z tegorocznej wędrówki po Karkonoszach. Zapraszam wkrótce…

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

O mnie …
Jestem humanistką. Swój wolny czas poświęcam na rozmowy "z sensem" oraz moje zainteresowania. Na zdjęciach staram się utrwalać obraz wszystkiego co piękne, ciekawe, magiczne... Prócz tego co widoczne dla oka, próbuję pokazać też to co kryją zakamarki duszy ludzkiej. Swoje przemyślenia w tej materii staram się ubierać w słowa, zwane poezją. A muzyka? Ona towarzyszy mi prawie we wszystkich moich poczynaniach. Jest lekarstwem na smutek i kompanem w radości, daje natchnienie oraz pozwala spokojnie zasnąć. Potrafi też dodać energii i pobudzić do działania. Bez muzyki nie potrafiłabym żyć... Na tej stronce znajdziecie opowieści o zamkach, pałacach, malowniczych ruinach i ... a zresztą sami zobaczycie ;-)
Kategorie
Moja muzyka na LastFM
Rainbowpearl's Profile Page
Wszystkie artykuły archiwalne:
Licznik odwiedzin
Mój PR
Goście on-line
Mój Photoblog
Uwaga!
Użycie zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest traktowane jako kradzież, zgodnie z Ustawą z dn. 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz. U. 1994 nr 24 poz 83 z późn. zm.
Gallery
Czosnek ozdobny? Michał Szpak Michał Szpak Zamek Chudów Pałac Staniszów Zamek Bolków Pałac Staniszów Pałac Staniszów
Moi goście:
Oferta foto i video…

Zajrzyj tutaj jeśli potrzebujesz m.in. usług foto i video. Bogata oferta, krótkie terminy:

http://www.paweltokarz.jcom.pl/index.html

Elefanta.pl
skocz.com - Największy Katalog Stron www
StreetCom
Translate »